Jedź spokojnie
na wymarzony urlop na Malcie

  • 8 towarzystw w jednym miejscu
  • Polisa ważna od zaraz
  • Zakup 100% online

Lecisz na Maltę?

już od ... zł na dzień


lub wyślij dane kontaktowe »

- pomożemy Ci wybrać za darmo

lub wybierz ubezpieczenie »

Kwota wyliczona na podstawie średniego kursu NBP

Jakiego ubezpieczenia
będziesz potrzebować na Malcie?

Pokrycie kosztów leczenia

Nie chcesz płacić za leczenie z własnej kieszeni? Zakup polisy turystycznej zapewni Ci organizację i pokrycie kosztów pobytu w szpitalu.

Lekarz pierwszego kontaktu zapisał Ci leki? Dzięki polisie turystycznej otrzymasz zwrot pieniędzy, które na nie wydałeś.

Pomoc w finansowaniu leków

Konieczny jest transport medyczny do kraju? Nie musisz się obawiać. Ubezpieczyciel go zorganizuje oraz pokryje koszty.

Pomoc w transporcie

WYBIERZ UBEZPIECZENIE    

już od ... zł na dzień

Historie osób, które skorzystały z ubezpieczenia turystycznego

Podczas wakacji na Malcie niefortunnie stanęłam i odnowił mi się uraz kolana sprzed kilku miesięcy. Skontaktowałam się z ubezpieczycielem, który tego samego dnia zorganizował wizytę u lekarza. Okazało się, że muszę przejść zabieg i mój pobyt na wyspie się przedłuży. Ubezpieczyciel pokrył również koszt pobytu mojego męża, z którym po wypisie ze szpitala wspólnie wróciłam do kraju. Dzięki polisie oszczędziłam ponad 75 000 zł.

Historia Pani Adriany

z Bydgoszczy

Na Maltę wybrałem się z żoną w siódmym miesiącu ciąży i dwuletnim synkiem. Trzeciego dnia pobytu rozpoczęła się akcja porodowa. Nasze ubezpieczenie pokryło koszty związane z przedwczesnym porodem. Byłem obecny przy porodzie a nasz dwuletni synek miał zorganizowana przez ubezpieczyciela opiekę. Nie musieliśmy się o nic martwić. Polisa kosztowała 70 zł i dzięki niej zaoszczędziłem 35 000 zł.

Historia Pana Adama

z Kielc

Na wakacje na Maltę zabrała mnie córka z mężem. Niestety moja walizka została ukradziona z zamkniętego pomieszczenia bagażowego w hotelu. Zdenerwowanie sprawiło, że bardzo źle się poczułam. Od kilku lat choruję na nadciśnienie tętnicze i przyjmuję leki. Na szczęście polisa obejmowała ryzyko zaostrzenia się choroby przewlekłej i udzielono mi pomocy medycznej. Polisa chroniła również bagaż i otrzymałam stosowne odszkodowanie. Łącznie koszty wynosiły ponad 19 000 zł.

Historia Pani Jadwigi

z Poznania

Spędzałem ze znajomymi urlop na Malcie. Cześć z nas nie wykupiła prywatnego ubezpieczenia turystycznego i postanowiła polegać na polisie z biura podróży. Wypożyczyliśmy samochód i pech chciał, że mieliśmy stłuczkę. Ja i znajoma musieliśmy być hospitalizowani. Moja polisa pokryła wszystkie koszty leczenia, które wynosiły ponad 40 000 zł. Znajoma musiała jednak dopłacać z własnej kieszeni ponieważ była ubezpieczona przez biuro na 10 000 EUR.

Historia Pana Dawida

z Płocka

Czy wiesz, że...

Maltę zamieszkuje zaledwie 460 tys. osób a odwiedza co roku

mln. turystów.

1,5

unikatowych zabytków.

Valetta – stolica Malty oferuje turystom aż

320

Na terenie Malty znajdują się kamienne budowle starsze od piramid w Egipcie.

już od ... zł na dzień

WYBIERZ UBEZPIECZENIE    

Znajdziesz tutaj ubezpieczenia turystyczne z następujących towarzystw

Tylko od Ciebie zależy
Jakie wspomnienia przywieziesz z Malty

WYBIERZ UBEZPIECZENIE    

już od ... zł na dzień

Czy chcesz porównać ubezpieczenia?

Malta podbija serca turystów z całego świata. Ta niewielka wyspa na morzu śródziemnym, co roku gości około 1,5 mln turystów. Wybierając urlop na Malcie marzymy o wypoczynku, zwiedzeniu ciekawych miejsc i przywiezieniu wspaniałych wspomnień. Aby nasze wakacje okazały się udane warto zadbać o odhaczeniu na naszej chceck liście wszystkich punktów, które nam to zapewnią. Jednym z tych punktów jest niewątpliwie zakup ubezpieczenia turystycznego.


Ciężko jest przewidzieć, co może się stać podczas wakacyjnego urlopu na Malcie, ponieważ w trakcie wakacji robimy rzeczy odmienne od tych z dnia codziennego. Smakujemy nowej kuchni, korzystamy z równych atrakcji turystycznych oraz decydujemy się na uprawianie sportów, które zwiększają ryzyko kontuzji oraz groźnych dla życia i zdrowia wypadków. Nawet, jeżeli nie planujemy nurkowania czy sportów motorowodnych to warto się ubezpieczyć, bo jedno jest pewne: leczenie szpitalne, ambulatoryjne, konsultacje lekarskie czy transport medyczny do kraju kosztują. I to nie mało.

Kupując prywatną polisę turystyczną zapewniamy sobie szerszy dostęp do opieki zdrowotnej na Malcie – również w szpitalach prywatnych. Centrum alarmowe ubezpieczyciela pomoże w organizacji pomocy medycznej, wizyty lekarskiej czy transporcie do kraju. Ubezpieczyciel zwróci nam również koszty poniesione na zakup leków. Dużą zaletą polis turystycznych jest również ubezpieczenie NNW, czyli pula, z której zostanie wypłacone nam odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. I takim właśnie sposobem może się okazać, że polisa za kilkanaście złotych oszczędzi nam wielotysięcznych niekiedy wydatków.

już od ... zł na dzień

WYBIERZ UBEZPIECZENIE    

Ubezpieczenie turystyczne. Malta w komfortowej i bezpiecznej podróży.


Chociaż jest wyspą zamieszkaną przez ledwie ponad 400 tys. osób, co roku przyciąga około 1,5 mln turystów, w tym coraz więcej z Polski. Nic dziwnego, ruiny budowli sprzed 5 tys. lat wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, skaliste wzniesienia i gorące plaże przez cały rok sprawiają, że nigdzie indziej na świecie nie znajdziemy podobnego miejsca.


Gdy już przygotujemy listę interesujących miejsc, które warto odwiedzić, skompletujemy niezbędny bagaż i załatwimy wszelkie formalności warto rozważyć jeszcze jedną ważną pozycję – ubezpieczenie turystyczne. Malta jest niezwykle gościnnym miejscem, jednak trudno przewidzieć, co może nas spotkać podczas wyjazdu.

Ubezpieczenie turystyczne na leczenie – Malta i jej służba zdrowia


Chociaż publiczna służba zdrowia jest na Malcie bezpłatna, turyści potrzebujący nagłej pomocy lub konsultacji lekarskiej, zmuszeni są udać się do placówek prywatnych. Ich poziom jest bardzo wysoki, jednak za wizyty i konsultacje należy słono zapłacić, podobnie jak za przepisane leki, a w ekstremalnej sytuacji pobyt w tamtejszym szpitalu lub transport do kraju.


W przypadku nieszczęśliwego wypadku może się okazać, że po powrocie z urlopu czekać będzie na nas wydatek w tysiącach, a nawet dziesiątkach tysięcy złotych. Wszyscy podróżujący na Maltę powinni zatem rozważyć ubezpieczenie turystyczne, które za symboliczne pieniądze w porównaniu do potencjalnych kosztów leczenie na wyspie, zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo.


Polisy turystyczne na Maltę obejmują między innymi:


• Leczenie szpitalne lub ambulatoryjne

• Zwrot kosztów za przepisane leki przez lekarza pierwszego kontaktu

• Organizacja i pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju

• Ubezpieczenie NNW – odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

• Wsparcie centrum alarmowego ubezpieczyciela 


Nawet jeśli nie planujemy podczas naszego pobytu ekstremalnych przygód, takich jak nurkowanie, czy wspinaczka, warto zapewnić sobie bezpieczeństwo poprzez ubezpieczenie turystyczne. Malta jest tak pięknym miejscem, że szkoda czasu i nerwów na nadmierną obawę o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Zwłaszcza, że polisa jest dostępna już od ... zł za dzień. 

Samochodem na Maltę – dlaczego warto się ubezpieczyć?


Chociaż pomysł, by na Maltę udać się własnym samochodem, z racji odległego i wyspiarskiego położenia kraju może wydawać się absurdalny, wcale tak nie jest. Miłośnicy długich interesujących podróży mogą śmiało dostać się na wyspę autem, dzięki połączeniom promowym. Najlepszym sposobem jest rejs z Genui do Palermo, a następnie z Sycylii udanie się w ten sam sposób prosto na Maltę – rejs trwa około godziny. Chociaż podróż jest czasochłonna, daje okazję do odwiedzenie wielu malowniczych miejsc – już sam port w Genui, największy we Włoszech robi wrażenie.


Poruszanie się samochodem po Malcie oznacza wygodę, bo komunikacja autobusowa, chociaż dobrze rozwinięta opiera się o linie kursujące do centrum wyspy, dlatego kilkukilometrowa podróż z jednej plaży na drugą może potrwać nawet 2 godziny. Z tego względu własne auto może stanowić zbawienne rozwiązanie.


Niestety jazda po wyspie nie należy do najłatwiejszych, ze względu na liczne wzniesienia, ciasne uliczki, lewostronny ruch i temperament maltańskich kierowców, który można porównać do włoskich. Nie trudno o stłuczkę, a zawsze istnieje przecież niebezpieczeństwo groźniejszego wypadku. Szczególnie mniej doświadczeni kierowcy powinni, zatem rozważyć wykupienie stosownego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie turystyczne na wyjazd samochodem na Maltę to doskonała okazja, by stosunkowo tanim kosztem zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort w razie stłuczki, awarii samochodu, a także pomoc medyczną w przypadku kontuzji. Zyskujemy pewność, że nasze auto zostanie naprawione na miejscu lub odholowane do najbliższego punktu naprawczego.


W skład ubezpieczenia assistance mogą wchodzić usługi takie jak:

• Naprawa pojazdu

• Holowanie

• Sprowadzenie części

• Samochód zastępczy

• Transport ubezpieczonych do kraju

• Opieka medyczna

• Opieka nad dziećmi, bagażem i pojazdem

• Przekazanie informacji o wypadku wskazanym osobom


Ubezpieczenie dostępne już od ... zł za dzień

Ubezpieczenia możesz kupić dzięki multiagencji Blue Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, wpisanej do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 11208971/A. Blue Finance należy do grupy Blue Media.


Blue Finance to firma należąca do grupy Blue Media pełniąca rolę multiagencji ubezpieczeniowej, która wystawia polisy wyłącznie na podstawie zawartych umów agencyjnych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Polisy wystawiane są w ramach udzielonych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe pełnomocnictw określających w szczególności maksymalne sumy ubezpieczeń.

Infolinia

tel.: 58 760 48 44

pon. - pt. 7:00 - 22:00

sob. 08:00 - 16:00

Powiadomienie o plikach cookie. bm.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Zapoznaj się z polityką prywatności